Na Staré Poště - Pizzerie a Hotel Jilemnice

Pizzerie Hotel Na Staré poště

Historická budova s číslem popisným 9 se před několika lety dočkala zasloužené rekonstrukce. Práce na „novém kabátě“ současné Pizzerie Na Staré poště probíhaly od roku 2006 do roku 2008 a díky tomu Vás můžeme pozvat nejen na dobré jídlo, ale také na příjemnou atmosféru v krásném prostředí

Prostory restaurace disponují až 90 místy, zhruba polovina se nachází v nekuřácké a polovina v kuřácké části. V létě můžete posedět na terase pod klenutým podloubím s výhledem na celé náměstí. Děti potěší dětský koutek a „starší“ hosty potom například wi-fi připojení k internetu. Vítáni jsou u nás také zvířecí mazlíčci.

V jídelním lístku naleznete samozřejmě pizzy, které pečeme v peci na přírodním ohni, dále různé druhy těstovin, masa a salátů inspirovaných nejen italskou kuchyní. Pokud si budete chtít naše jídlo vychutnat v pohodlí domova, rádi Vám jej dovezeme.

Pizzerie Na Staré poště v centru Jilemnice - na náměstí, je ideálním místem pro setkání s přáteli či rodinou, oslavy, třídní srazy, svatební hostiny a jiné příležitosti spojené s dobrým jídlem a milým prostředím.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že budete spokojeni!